logo_Rekwizytornia_Drzew

PL EN
grafika


telefon: (+48) 609 767 412
e-mail: info@rekwizytornia-drzew.pl
www.rekwizytornia-drzew.pl
ul. Mostowa 38/3, 87-100 Toruń
NIP 956-205-84-00


rekwizytornia drzew


Nazywam się Anna Pilewicz. Rekwizytornia Drzew to moja pracownia artystyczna, która pełni również funkcję wystawienniczą. Pracownia znajduje się przy ul. Mostowej 38/3 – w centrum toruńskiej Starówki.

Rekwizytornia Drzew to przestrzeń wyobraźni. Przestrzeń, w której jednoczy się to, co naturalne i kulturowe. Nazwa ta łączy w sobie dwa istotne dla mnie symbole – drzewo i rekwizytornię. Drzewo – najpotężniejsza długowieczna roślina symbolizuje rozprzestrzenianie się, witalność, trwanie i harmonię – ponieważ łączy sferę podziemną (korzenie), Ziemię (pień) ze sferą kosmiczną (korona). Rekwizytornia to z kolei przestrzeń rożnych przedmiotów, twórczych możliwości, a także laboratorium nowych form, to wymiar kreowania związany także z teatrem. Rekwizytornia Drzew – nazwa ta w pełni oddaje mój ideał twórczości, integruje bowiem w sobie twórcze siły natury i energię ludzkiego umysłu.

W Rekwizytorni Drzew można nabyć prace wykonane w różnych technikach malarskich, graficznych, a także mieszanych. Tworzę również prace na zamówienie, prowadzę też sprzedaż wysyłkową. W celu złożenia zamówienia proszę o kontakt mailowy: info@rekwizytornia-drzew.pl.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz oglądania galerii, a także do odwiedzin w siedzibie Rekwizytorni Drzew.

www.facebook.com/RekwizytorniaDrzew Zapraszam również do zapoznania się ze stroną Rekwizytorni Drzew na Facebooku i jej polubienia.


Właścicielem strony internetowej rekwizytornia-drzew.pl jest Anna Pilewicz, posiadająca pełne prawa autorskie do treści zawartych na tej stronie. Wykonywanie jakichkolwiek kopii bez pisemnej zgody właściciela powoduje naruszenie praw autorskich.


Locations of Site Visitors

do góry strony

Copyright © 2013–2014 Rekwizytornia Drzew